Granule Reptilix

Vyzkoušené a osvědčené kvalitní granule Reptilix pro chov suchozemských želv.
Máme vyzkoušené vysoce vláknité granule Reptilix pro suchozemské želvy, nyní používané mnoha chovateli želv v ČR. Granule jsou navržené jako doplňková strava suchozemských želv, zaručují správný poměr vápníku a fosforu, velké procento vlákniny, absenci nežádoucích živočišných bílkovin, vitamíny A, D3, E. Granule Reptilix jsou vyzkoušené krmivo pro suchozemské želvy všech věkových kategorií, které díky nám nyní používá více než 150 chovatelů v České republice.


Zlepšují vitalitu a imunitu,
želva bude při jejich konzumaci ve správné kondici a hlavně nebude trpět nadměrným růstem a přibíráním na váze, jak je tomu u většiny komerčních granulí. Jsou vyrobeny z prvotřídních surovin prověřené kvality.
.
.
.Použití:

Granule nepoužíváme pro jednotvárnou dietu, přikrmujeme trávou a bylinami, v zimním období dále pekingským zelím, granule sypeme drcenými vaječnými skořápkami, přidáváme sukulentní rostliny (kalanchoe, rozchodník, netřesk, vánoční kaktus, opuncie,... viz Potrava), sem tam mrkev a fazolové lusky jako pamlsek, nabízíme voňavé seno, nezapomínáme na vodu, v zimě ze sněhu vyhrábnemee ptačinec a už víte, proč se říká "Spokojený jak želva" :-)
Granule podáváme lehce namočené, větší želvy je žerou i suché. Nespotřebovanou navlhčenou krmnou dávku na konci dne odstraňujeme, suché vydrží v teráriu 2 dny.

Nutriční hodnoty:

rostlinné bílkoviny ... 15,0 %
tuk   4,5 %
popelovina   8,0 %
vláknina   15,5 %
vápník   0,9 %
fosfor   0,6 %
vitamín A   7500 IU/kg
vitamín D3   1200 IU/kg
vitamín E   18 mg/kg
sulfát měďnatý   10 mg/kg
   


Složení:
deriváty rostlinného původu
cereálie
extrakty zeleninových proteinů
semena
minerály

Granule NEOBSAHUJÍ mléčné výrobky (tedy živočišné bílkoviny) jako některé jiné produkty a nezatěžují metabolismus želv.